Hotel and restaurant Slavie Náchod

Vítejte na webových stránkách hotelu a restaurace Slavie. Restaurace byla otevřena v červnu 2005 v rekonstruovaném domě, postaveném v roce 1927 jako hotel "Kohout". K původnímu účelu byla budova, která byla do této doby využívána n.p. Rubenou jako ubytovna, navrácena po více jak 50 letech.

Hotel je velmi dobře situován z pohledu turistiky. Nachází se v blízkosti historického centra Náchoda, asi 5 minut pěšky od náměstí. Nad náměstím se nachází renezančně-barokní zámek, ze kterého je nádherný výhled na široké okolí. Několik kilometrů od hotelu je jako  tip na letní vycházku Jiráskova chatapevnost Dobrošov. Neodmyslitelnou součástí východních Čech je návštěva skalního města Teplice nad Metují skály  a  Adršpach skály. Pro zimní radovánky je možné využít  snowpark Čihalka a zimní středisko Deštné v Orlických horách. Nesmíme opomenout ani krásu Krkonoš.

V našem objektu naleznete restauraci se salonkem k pořádání různých společenských akci, ale i levné ubytování. Točíme tankový Pilsner Urquell, denně vaříme klasickou českou kuchyni a  v letních měsících se u nás můžete posadit ve venkovních prostorech zahrádky. Nezapomínáme ani na projekce sportovních utkání.

Pokud jsme vás oslovili, rezervujte si u nás stůl na telefonech +420 724 046 454+420 491 814 449  nebo ubytování info@slavienachod.cz.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Přijímáme hotovost a platební karty.

Platební karty

Contact us online